Onze School

Team

Directeur
G. Romijn
gromijn@deakkerlisse.nl
Bouwcoördinator groep 1 t/m 3
+ vervanging groep 2a
E. Sollie-Hoek
esollie@deakkerlisse.nl
Bouwcoördinator groep 4 t/m 8
IB groep 4 t/m 8, RT
J.M. Jol-Verwaal
ijol@deakkerlisse.nl
IB groep 1 t/m 3
Groep 3a; ma, wo t/m vr
D.J. van Duijn
dvanduijn@deakkerlisse.nl
Groep 1a
M.P. de Jong
mdejong@deakkerlisse.nl
 
Vervanging groep 1a
L.W. den Butter-den Hartog
ldenbutter@deakkerlisse.nl
Groep 1b/2b; ma, di, do, vr
A. Nieuwenhuis
anieuwenhuis@deakkerlisse.nl
Groep 1b/2b; wo
A.M. Hulsebosch-Segers
ahulsebosch@deakkerlisse.nl
Groep 2a
A.W. van Haaften
gvanhaaften@deakkerlisse.nl
Groep 3a; di + vervanging
J.A. Verhage-de Bree
jverhage@deakkerlisse.nl
Groep 3b; ma t/m do
C.A.T. van der Blonk
cvanderblonk@deakkerlisse.nl
Groep 3b; vr
Vervanging groep 3b + 6a
J.M. Reijerkerk-Voshart
mreijerkerk@deakkerlisse.nl
Groep 4a; ma t/m do
H.J. Groen
hgroen@deakkerlisse.nl
Groep 4a; vr + vervanging
A. Grisnich-Noom
agrisnich@deakkerlisse.nl
Groep 5a, di t/m vr
M.J. Ouwehand
mouwehand@deakkerlisse.nl 
Groep 5a; ma + vervanging
C.D. de Jongh-Midavaine
cdejongh@deakkerlisse.nl
Groep 4b/5b
M.H. Smits
msmits@deakkerlisse.nl
Groep 6
A. van Wijngaarden
avanwijngaarden@deakkerlisse.nl
 
Groep 7a
C.N. Kieboom
ckieboom@deakkerlisse.nl
Vervanging 7a
L. Maljaars-den Breejen
lmaljaars@deakkerlisse.nl
Groep 7b/8b; ma, wo t/m vr
di gym diverse groepen
V. van Zuijlen
vvanzuijlen@deakkerlisse.nl
Groep 7b/8b; di + vervanging
J.R.T. Bouma-Lanser
jbouma@deakkerlisse.nl
Groep 8a; ma, wo t/m vr
ICT, Schoolopleider; di
B.J. Ligtenberg
bligtenberg@deakkerlisse.nl
Groep 8a; di + vervanging
Groep 5; do t/m vr

M.W. Romijn-de Winter
mromijn@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
A.A. Daudeij-van Dam
adaudeij@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
M. van der Kolk-Bakker
lvanderkolk@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
S.C. van Leeuwen-Dieleman
svanleeuwen@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
I.C. Snoep-Baaij
esnoep@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente
C.M. Weststrate-Bouma
tweststrate@deakkerlisse.nl
Onderwijsassistente vervanging
G.H. Huijsmans-Stunnenberg
mhuijsmans@deakkerlisse.nl
Managementassistente
D. van Leeuwen-Struijk
evanleeuwen@deakkerlisse.nl
Administratief medewerkster
M.J. van Vugt-Koning
hvanvugt@deakkerlisse.nl
Conciërge
C. Brak
cbrak@deakkerlisse.nl
Interieurverzorgster
J. Mijnders-van Duijvenbode
Interieurverzorgster
N. Vendelbosch-Brak

 
Interieurverzorgster
J.G. van Winkel-Baaij